Malkomis kūrenama krosnis skleidžia dūmus? Štai kaip galutinai patobulinti juodraštį.

Malkomis kūrenama krosnis skleidžia dūmus? Štai kaip galutinai patobulinti juodraštį.

Kas yra malkomis kūrenama krosnis?

Malkomis kūrenama krosnis yra prietaisas, skirtas deginti malkas norint sukurti šilumą patalpose šildymui. Šios krosnys yra pagamintos iš šilumą atsparių medžiagų, tokių kaip liejyklės geležis, plienas arba keramika, o jose yra degimo kamera, į kurią įdedamos malkos.

Malkomis kūrenamos krosnies veikimas yra gana paprastas: malkos įdedamos į degimo kamerą ir uždegiamos, išskiriant ugnį, kuri šildo aplinkinį orą. Šis šiltas oras tada yra paskirstomas aplinkoje per konkretų atidarymą arba natūralią konvekciją. Kai kurios malkomis kūrenamos krosnys taip pat turi ventiliatorius, pagreitinančius šilumos paskirstymo procesą.

Malkomis kūrenamos krosnys yra vertinamos dėl jų gebėjimo sukurti patogią ir pastovią šilumą, taip pat dėl jų rustikiško ir tradicinio išvaizdos, kuris suteikia šilumą jūsų namų interjerui. Be to, naudojant malkas iš atsinaujinančių ir vietinių šaltinių, malkomis kūrenamos krosnys gali būti laikomos aplinkai draugišku pasirinkimu namų šildymui.

Be šildymo funkcijos, malkomis kūrenamos krosnys dažnai tarnauja kaip socializacijos ir bendravimo taškas namuose, kur kuriamas sveiki priėmimo ir šeimos jaukumo atmosfera, apie kurią žmonės susirenka dalintis ypatingais momentais.

Malkomis kūrenamos krosnies juodraštis

Malkomis kūrenamos krosnies juodraštis yra svarbus elementas, užtikrinantis efektyvų ir saugų veikimą. Tai procesas, kuomet oras įsiurbiamas ir cirkuliuojamas per kaminą, kuris sukūria pastovų srautą, kuris maitina malkų degimą.

Siekiant pasiekti optimalų juodraštį, būtina atsižvelgti į kelis veiksnius. Pirmiausia įsitikinkite, kad kaminas buvo įrengtas teisingai ir turi tinkamas matmenis, atsižvelgiant į krosnį. Per trumpas ar per ilgas kaminas gali pakenkti juodraščiui.

Be to, reguliarus kaminų valymas yra būtinas norint išvengti degimo likučių kaupimosi, kuris galėtų trukdyti oro srautui. Užkimštas kaminas gali pakenkti ne tik krosnies efektyvumui, bet ir viso sistemos saugumui.

Tinkamai tvarkant oro įleidimus yra dar vienas aspektas, kurį verta apsvarstyti. Modernios krosnys yra įrengtos su reguliatoriais, kurie leidžia reguliuoti oro įleidimų atidarymą, kad būtų galima kontroliuoti juodraštį. Bandykite eksperimentuoti su šiais reguliavimais, kad rastumėte optimalią tašką, atsižvelgiant į naudojamą malką ir oro sąlygas.

Pabaigoje, pradėdami krosnį, įsitikinkite, kad sukuriate gerą pradinį juodraštį visiškai atvertais oro įleidimais. Kai ugnis gerai įsilygsta, galite reguliuoti oro įleidimus, kad išlaikytumėte stabilų ir efektyvų degimą.

Kokie yra dažniausiai pasitaikantys problemos su malkomis kūrenama krosne?

Malkomis kūrenamos krosnys, nepaisant to, kad yra labai efektyvūs ir žavūs šilumos šaltiniai, gali turėti kai kurių paplitusių problemų, reikalaujančių dėmesio ir priežiūros. Štai keletas dažniausių problemų:

 1. Sunkus užsidegimas: Jei naudojamos malkos nėra gerai išdžiovintos arba jei krosnis nebuvo uždeginama tinkamai, gali būti sunku pradėti ugnį. Tai galima išspręsti naudojant gerai išdžiovintas malkas ir tinkamai laikantis uždegimo procedūros.
 2. Dūmai patalpose: Dūmai patenkantys į patalpas vietoj to, kad būtų išvedami per kaminą, gali būti sukeliami įvairiais sunkumais, tokiais kaip nepakankamas juodraštis ar užkimštas kaminas. Svarbu užtikrinti, kad kaminas būtų švarus ir kad būtų tinkamas vėdinimas, kad būtų užtikrintas efektyvus dūmų šalinimas.
 3. Įtrūkimai ar šilumos nuotėkis: Malkomis kūrenamos krosnys su laiku gali susidaryti įtrūkimų arba prarasti šilumą, ypač jei jos nėra tinkamai prižiūrimos arba jei jos yra pažeistos naudojimo metu. Tai gali pakenkti krosnies energijos efektyvumui ir reikalauti pažeistų dalių remonto ar pakeitimo.
 4. Rūkų ir likučių kaupimasis: Įprastai naudojant, malkomis kūrenamos krosnys gali sukaupti rūkų ir likučių viduje degimo kameroje ir kamine. Tai gali pakenkti krosnies veikimui ir padidinti gaisro pavojų. Svarbu reguliariai valyti krosnį ir kaminą, kad išvengtumėte kaupimosi ir užtikrintumėte saugų ir efektyvų veikimą.
 5. Persišildymas: Jei krosnis perkrauta malkomis arba naudojamas labiau uždegimui linkęs malkų tipas,

  Verskime Gemi universo, mes didžiuojamės pristatyti mūsų platus židinio dūmtraukioasortimentą, kiekvienas suunikaliais bruožais, patenkinančiais mūsų klientų įvairias poreikius. Mūsų pasiaukojimaspuikumui vedė mus kurtiįvairių modelių įvairų pasirinkimą, užtikrinant, kad kiekvienas detalis būtų kruopščiaisuprojektuotas irprižiūrėtas.

  Židiniodūmtraukiai "pagrindiniai": Židinio dūmtraukis tiems, kurie ieškopatikimų ir efektyviųsprendimų, mes siūlome savo židinio dūmtraukio pagrindinę liniją. Šie modeliai sukurtisiekiant suteikti patikimasveikimo charakteristikas prie prieinamos kainos, užtikrinant efektyvų dūmų pašalinimąnesutrikdantkokybės.
  Pagrindiniai bruožai: 300 C° siurbimo, 3 Metų Garantija ir 2500 M³/h siurbimogalia.

  Židiniodūmtraukiai "profesionalūs": Jei ieškote profesionalaus lygioveiksmų, pasižyminčių dardidesne galia ir patikimumu, mūsų profesionalūs dūmų ištraukikliai yra idealipasirinkimas.
  Pagrindiniai bruožai:700 C° siurbimo, 6 Metų Garantija ir 3800 M³/h siurbimo galia.

  Mūsų kolekcija taip pat apima įvairių medžiagų ištraukiklių asortimentą, įskaitantnerūdijantį plieną ir varį.

  Židiniodūmtraukiai"plieniniai": Plieno ištraukikliai įkūnija modernų eleganciją ir yrasukurti atlaikytilaiko iššūkius, siūlant efektyvų siurbimą ir stilingą stilių

  Elektrinis dūmųištraukiklis su 6 greičių,išskirtinai sukurta iš nerūdijančio plieno Aisi 304. Dėl savo konstrukcijos dūmųištraukiklis atsparus atmosferossąlygoms ir jūros druskai, užtikrinant ilgesnį tarnavimo laiką. Variklio galia 3800m³/h,įdiegiamas ant bet kokioskylės dydžio. Dūmų ištraukiklis atsparus iki 700°, atveju gaisro.

  Židinio dūmtraukiai"variniai":Kita vertus, variniai ištraukikliai ne tik atspindi klasikinę grožį, bet taip pat pasižymiilgaamžiškumu.
  Varinisdūmų ištraukiklis - tai „Gemi“ elektrinių dūmų ištraukiklių viršūnė. Sukurtas išnerūdijančio plieno Aisi 304, kadbūtų užtikrintas atsparumas atmosferos sąlygoms ir jūros druskai. Dėmesys detalių estetikai,dėka vario dangos. Kaipir profesionalus modelis „Moro galva“, siurbia 3800m³/h ir išlaiko iki 700°. Dūmų problemaišspręsta. Puikiai tinkažidiniams, krosnims, kepsninėms, krosnims ir pan. 10 metų garantija visam dūmų ištraukikliokonstrukcijai.

  Pirkti dabar!.