Renkantis elektros tvoros energizatorių, gera praktika yra pasirinkti akumuliatorių, kuris ilgai tarnaus ir garantuos didelį patikimumą.

Gemi energiser akumuliatoriai yra pagaminti išskirtinai Italijoje, garantuoja ilgalaikį veikimą ir idealiai tinka Gemi Elettronica B12 energijos generatoriams.

Read more »

29,75 €37,18 €Bazinė kaina−20% offKaina
29,75 €37,18 €Bazinė kaina−20% offKaina
Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC - Gemi Elettronica
  • −20%
  Gemi Elettronica Švino baterija 12 Voltų 7,2 Amperų PANASONIC elektrinei tvorai. elektrifikuotai tvorai ganyklose - arkliams, poniams, karvėms, ožkoms, avims, šernams, elniams, galvijams Švino rūgšties baterija, idealiai tinka B12-2/B24 prietaisų maitinimui 12 Voltas 7,2 Ampere Prekės ženklas:...
  29,75 €37,18 €Bazinė kaina−20% offKaina
  Batteria al piombo 12 Volt 7,2 Ampere PANASONIC - Gemi Elettronica
   • −20%
   Gemi Elettronica Švino baterija 12 Voltų 7,2 Amperų PANASONIC elektrinei tvorai. elektrifikuotai tvorai ganyklose - arkliams, poniams, karvėms, ožkoms, avims, šernams, elniams, galvijams Švino rūgšties baterija, idealiai tinka B12-2/B24 prietaisų maitinimui 12 Voltas 7,2 Ampere Prekės ženklas:...
   29,75 €37,18 €Bazinė kaina−20% offKaina

   Questions and Answers

   Elektrinė tvora: kam ji skirta?

   Gemi elektrinė tvora – 100 % pagaminta Italijoje – naudojama atbaidyti laukinius gyvūnus, tokius kaip šernai, elniai, lapės ir kt. Elektrinių tvorų paskirtis – apsaugoti teritoriją nuo negražių invazijų. Jis taip pat naudojamas gyvūnams, pavyzdžiui, karvėms, avims, kiaulėms ir kt., laikyti. Tai neturi nieko bendra su medžiokle. Turime visus teisinius sertifikatus gaminti ir parduoti elektrines tvoras. Tai vienintelis teisinis sprendimas tiems, kurie nori apsaugoti savo plantacijas.

   Ar elektrinė tvora pavojinga žmonėms?

   Elektrinė tvora gyvūnams nėra pavojinga nei žmonėms, nei gyvūnams. Kaip ir viskas, net elektrinėms tvoroms yra standartas, nustatantis vertybes, kurių reikia laikytis. Tvoros energizatorius yra gaminys, skleidžiantis pertraukiamus impulsus su mažu srovės stiprumu.

   Ko reikia elektrinei tvorai šernams ir kitiems gyvūnams?

   Norėdami sukurti elektrinę tvorą gyvūnams, jums reikia: Gemi energiser - 100% Pagaminta Italijoje - tvoroms, kurios neša srovę į tvorą, elektrifikuoto laido tvorai ir izoliatorių elektrifikuotoms tvoroms, prisukamų ant stulpų, kad būtų galima laikyti laidą. .

   Kodėl elektros tvoros įžeminimui reikia įdėti 3 polius?

   Įžeminimas yra esminis gyvūnų elektrinės tvoros funkcionalumo dalykas, todėl rekomenduojama tai daryti teisingai. Norint, kad energijos tiekėjas visiškai iškrautų srovę, būtina įžeminti į žemę įkišant 3 cinkuotus 1 metro polius. Jie turi būti 3 metrų atstumu vienas nuo kito, 80 cm drėgnoje žemėje ir 20 cm lauke, o tada sujungti geltonu kabeliu. Kartu su elektrine tvora tiekiame tik 1 metrą laido, kuris turi būti prijungtas prie pirmojo stulpo. Rekomenduojama tai daryti ten, kur yra augmenijos, todėl drėgnas dirvožemis. Sausas dirvožemis nėra laidus. Remiantis atliktais bandymais, pastačius 3 stulpus bet kokio tipo reljefoje, nekils problemų dėl funkcionalumo. Jei įdėsite tik vieną kuolą, srovės veltinio galia bus mažesnė už jo diapazoną ir gyvūnai galės kirsti tvorą.

   Kiek laiko laiko nešiojamojo maitinimo įtaiso baterija ir kurią turėčiau naudoti?

   B12 energizatoriui pakanka naudoti 12V 40Ah automobilio akumuliatorių. Autonomija, jei nėra sklaidos elektrinėje tvoroje, yra apie 10/12 dienų. Priešingu atveju jis trunka mažiau.

   Srovė yra šiek tiek toli nuo elektrinio gyvūnų aptvaro. Ką daryti? Kaip sujungti dvi tvoras?

   Jei srovė yra toli nuo elektros tvoros, jūsų Gemi energiser - 100% Pagaminta Italijoje - turime aukštos įtampos kryžminį kabelį, kuris gali veikti paviršiuje arba po žeme, be iškrovimo. Su šiuo kabeliu galima nešti srovę ant tvoros, be jokios sklaidos. Elektrinių tvorų kabeliu taip pat galima sujungti dvi tvoras, tada vieną galą prijungti prie pirmosios, o kitą galą prie antrosios tvoros, kai tarp vienos ir kitos tvoros yra mažas atstumas.

   Kaip sužinoti, ar ant tvoros yra elektra?

   Norėdami patikrinti, ar ant gyvuliams skirtos elektrinės tvoros yra srovė, tiesiog atneškite atsuktuvo su izoliuota rankena galiuką kelis mm atstumu nuo tvoros vielos. Kai išgirsite tiksėjimą, tai reiškia, kad ant elektrinės tvoros yra srovė.

   Kaip sumontuoti elektrinę tvorą?

   Energizatoriaus negalima laikyti lauke. Jis turi būti laikomas patalpoje, kad būtų išvengta žalos dėl oro sąlygų. Kad iškrautų visą jo srovę, jis turi būti įžemintas į žemę įkišant 3 cinkuotus 1 metro kuoliukus. Jie turi būti dedami 3 m atstumu vienas nuo kito, 80 cm žemėje (šlapioje) ir 20 cm išorėje, o tada sujungti geltonai žaliu kabeliu. Prietaiso išvestyje yra raudonas teigiamas laidas, kuris yra prijungtas prie tvoros, ir geltonai žalias laidas, kuris yra prijungtas prie pirmojo įžeminimo. Niekada nejunkite dviejų elektrifikatorių prie to paties laido, nes abu impulsai gali vienas kitą panaikinti ir sukelti problemų. Prie tos pačios tvoros galite prijungti du elektrifikatorius, bet laikyti juos ant dviejų atskirų laidų linijų.