Skirtumas tarp bazinio ir profesionalaus modelio kamino ventiliatoriaus

Daugumos židinių, krosnių ar kepsninių problema, be abejo, yra dūmų atsiradimo sunkumas kartu su gripu.

Šios problemos priežasčių yra daug, sunku nuspėti statant namą, o dar sunkiau išspręsti, jei manote, kad pakanka tiesioginių įsikišimų į kaminą ar į patį dūmtraukį.

Vienintelis produktas, kuris tikrai išspręs dūmų dūmų problemą ir tuo pačiu paprastas naudoti bei ekonomiškas, yra elektrinis židinių dūmtraukis.

Elektrinis dūmų siurblys turi priverstinį variklį, kuris visiškai pašalina blogos traukos dūmtraukyje problemą ir visiškai pašalina priežastis, kad ir kokios jos būtų.

Gemi Elettronica gali tiekti skirtingus elektrinių dūmų siurblių modelius, kurių kiekvienas turi skirtingas ir unikalias charakteristikas pasaulyje.

Galite rinktis iš šių modelių: bazinio modelio dūmų siurblio, profesionalaus modelio elektrinio dūmtraukio ir profesionalaus modelio vario dūmų siurblio.
Pagrindinis kamino ventiliatoriaus modelis
Jo siurbimo galia yra 2500 kubinių metrų per valandą ir atsparumas 300 laipsnių temperatūrai.

Vietoj to, jo siurbimo galia yra 3800 kubinių metrų per valandą ir atsparumas 700 laipsnių temperatūrai. Dėl atsparumo aukštai temperatūrai, kuri siekia iki 700 laipsnių, taip pat nesunku suprasti, kad šis kamino ventiliatorius gali atsispirti net gaisrui dūmtakyje.
Elektrinis dūmų siurblys profesionalaus modelio varinis

kuris, kaip ir aukščiau aprašytas profesionalas, taip pat turi 3800 kubinių metrų per valandą siurbimo galią ir 700 laipsnių temperatūrą, tačiau yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir turi tikro vario dengimą.
Tikrasis vario dengimas ir nerūdijantis plienas suteikia ne tik didesnį atsparumą laikui bėgant, bet ir atsparumą druskai, todėl šis gaminys yra unikalus pasaulyje ne tik estetiniu požiūriu, bet ir idealiai tinka jūros zonoms.

Abiejų profesionalaus modelio dūmtraukių variklis, tiek tamsiai rudos, tiek varinės, yra H klasės ir atsparus aukštai temperatūrai, jame nėra plastikinių dalių, o kondensatorius yra išorinėje dėžutėje, todėl toli nuo šaltinių. karštis.
Todėl visos šios charakteristikos neleidžia profesionaliems dūmų šalinimo varikliams išsilydyti net ir kilus dūmų dūmams.

Visuose Gemi Elettronica dūmtraukiuose yra 6 greičių reguliatorius, nuo kurio įjungiamas/išjungiamas kamino ventiliatorius ir reguliuojama siurbimo galia.
Juose sumontuotas variklio gaubtas (kuris yra lakštinio metalo ir nudažytas tamsiai ruda spalva pirmiems 2 nurodytiems modeliams, o nerūdijančio plieno ir vario dažytas trečiajam aprašytam dūmų siurbliui).
Gemi Elettronica dūmų siurbliai turi apsaugines groteles aplink ventiliatorių, pagamintą iš elektra suvirintų plieninių žiedų, kurie taip pat turi antilakių funkciją.

Visiems aprašytiems modeliams yra galimybė pasirinkti tarp kvadratinio pagrindo (elektriniame dūmų siurblyje yra reguliuojami laikikliai) ir apvalaus pagrindo (iš tikrųjų bus pateiktas apvalus adapteris pagal išorinį gripo skersmenį).

Gemi Elettronica su elektriniu dūmų siurbliu gali išspręsti kiekvieno kamino dūmų problemą, kad ir kokia būtų priežastis.
Išsirinkite sau tinkamą modelį spustelėdami čia.