Kaip surenkamas kamino ventiliatorius Gemi Elettronica?

Viena iš daugelio „Gemi Elettronica“ židiniams skirto dūmų siurblio ypatybių yra ta, kad surinkimas atliekamas „pasidaryk pats“.
Tiesą sakant, jums nereikia specializuoto techniko, jei turite šiek tiek miklumo su kamino traukikliu, galite tai padaryti patys

Gemi Elettronica kamino traukiklis gali būti montuojamas ant bet kokio dūmtakio, kad ir kokia būtų jo forma. Tiesą sakant, jis gali būti montuojamas tiek ant apvalių dūmtakių, tiek ant kvadratinių ar stačiakampių dūmtakių.

Jei turite dūmtakį su apvaliu vamzdžiu, turite pranešti išorinį skersmenį ir Gemi Elettronica pateiks židiniams skirtą dūmų šalintuvą su tinkamo dydžio apvaliu adapteriu.
Būtina pranešti apie išorinį skersmenį, nes kamino ištraukiklio apačioje esantis adapteris turi būti įkištas išorėje, atsižvelgiant į gripo išleidimo angą.

Kita vertus, jei dūmtakio išleidimo anga yra kvadrato arba stačiakampio formos, „Gemi Elettronica“ dūmtraukiui pateiks reguliuojamų laikiklių komplektą.
Reguliuojamus laikiklius galima pritaikyti kvadrato arba stačiakampio formos dydžiais nuo 20x20cm iki 43x43cm. Atidarius kamino ištraukiklio paketą, pirmiausia pamatysite reguliuojamus laikiklius su surinkimo instrukcijomis ir greičio reguliatorių.

Pirmiausia reikia atlikti matavimus nuo dūmtakio išleidimo angos, kad būtų galima sureguliuoti jau pakuotėje esančius reguliuojamus laikiklius, skaičiuojant 1 centimetru daugiau nei išvado išmatavimai.
Laikikliai yra prisukami prie kamino ištraukiklio pagrindo varžtais, kuriuos komplektuoja Gemi Elettronica.
Uždėkite kamino traukiklį ant dūmtakio ir užfiksuokite dviem didžiausiais pakuotėje esančiais varžtais.

Jei vamzdis yra kvadratinėje sienoje, o du išėjimai yra tame pačiame lygyje, kamino ištraukiklis turi būti sumontuotas su kvadratiniais arba stačiakampiais reguliuojamais laikikliais, uždengiančiais tuščią erdvę tarp vamzdžio ir sienos skiediniu arba lakštu. metalo.
Kita vertus, jei kvadratinėje sienoje turite daugiau apvalių dūmtakių, turite išplėsti dūmtakį ten, kur reikia įkišti kamino ištraukiklį ir sumontuoti modelį su apvaliu adapteriu.
Jei dūmtakio dydis viršija 43x43 centimetrus (pavyzdžiui, 50x50 centimetrų), židinio dūmtraukio pagrindą pastatykite tiesiai ant išleidimo angos, užmūrydami ant mūro 4 kampuose, kur jau yra 4 skylės, ir naudodami didesnius laikiklius. kaip atrama.

Galiausiai, jei tik dvi iš keturių kraštų yra didesnės nei 43 centimetrai, o kitos dvi mažesnės nei 43 centimetrai (pavyzdžiui, 45x40 centimetrų), kamino traukiklio montavimas turi būti atliekamas su mažiausiais laikikliais.
Paskutinis žingsnis, kurį reikia atlikti, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti savo židinį dėl Gemi Elettronica elektrinio dūmų siurblio, yra elektros jungtis.

Jungimas gali būti atliekamas dviem būdais: arba dūmtakio išorėje, naudojant 3x1,5 laidą, arba dūmtakio viduje naudojant mūsų aukštai temperatūrai atsparų kabelį, kurį reikia įsigyti atskirai.

Tada pradedame nuo kamino ištraukiklio ir nuleidžiame kabelį išilgai dūmtakio iki greičio reguliatoriaus, kuris dažniausiai būna namuose. Greičio reguliatoriuje reikia sujungti du kamino ištraukiklio laidus (kur parašyta MOTOR), du bendrus sistemos įžeminimo ir kamino ištraukiklio laidus bei du maitinimo laidus (kur parašyta 220 V).
Pasibaigus šiems paprastiems ir greitiems žingsniams, kamino ištraukiklis Gemi Elettronica yra paruoštas naudoti kamino dūmų problemai pašalinti.