Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

Prekės ženklas GEMI gimė 1983 m. iš Domenico Giangreco, pramoninės elektronikos ir automatikos srities specialisto, patirties. GEMI visada išsiskyrė aukštomis technologijomis ir profesionalumu, tiek kurdama ir kuriant produktus, tiek dėmesiu klientui. Dalis šio dėmesio yra galimybė išbandyti produktus 100 dienų, grąžinant visas sumokėtas sumas ir nereikia nurodyti jokių priežasčių.
GEMI vertybės yra jos stipriosios pusės: kokybė, sąžiningumas ir klientų aptarnavimas. Bėgant metams įmonė pasižymėjo dūmtraukių ištraukėjų gamyboje, pakildama į sektoriaus viršūnes visame pasaulyje.

Gamybos flagmanas yra dulkių siurblys GEMI, kuris yra Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) ir Bazilikatos universiteto Aplinkos inžinerijos ir fizikos katedros bendradarbiavimo rezultatas „Projekte, skirtame sistemos optimizavimo sistemai sukurti. naujoviška siurbimo sistema“.

Tačiau projektai čia nesibaigia: GEMI Elettronica bendradarbiauja su universitetais ir profesionaliais institutais, siekdama tirti ir kurti produktus, kurie visada yra priešakyje.

Mūsų židinių ištraukėjų sertifikatai

Gemi Europoje

Sertifikatai

Gemi Elettronica - Registered Trademark