Elektrinė tvora arkliams

Elektrinė arklio tvora gali būti tinkamas sprendimas dėl savo praktiškumo ir ekonomiškumo.

Laikui bėgant, vis daugiau veisėjų visame pasaulyje, kaip įrankį savo gyvūnams laikyti, naudoja elektrinę tvorą. Tai vis dažniau naudojamas įrankis, nes lengvai pritaikomas bet kokiam poreikiui. Jis gali būti pastatytas:

• ilgos arba trumpos tvoros,
• ūkiuose auginami arba laukiniai gyvūnai,
• žemę su 220 V elektra arba be elektros naudojant 12 V baterijos įrenginį.
Arkliai tikrai yra tarp ūkio gyvūnų, kuriems vis dažniau naudojamos elektrinės tvoros.

Elektrinė tvora arkliams: kokias medžiagas naudoti?
Statant elektrinę tvorą arkliams, reikia nedidelių skirtumų, lyginant su kitais gyvūnais, pirmiausia dėl naudojamų medžiagų.

Tiesą sakant, arkliams būtina įrengti tvorą su aukštesniais stulpais nei kitiems gyvūnams, todėl iš to išplaukia, kad net vielos ar juostos linijų aukštis turi skirtis nuo standartų, naudojamų kitiems gyvūnams.

Rekomenduojamas žirgų aukštis:

• pirma linija 85 cm nuo žemės
• antra linija 140 cm nuo žemės
Todėl taip pat skaičiuojant, kokiame gylyje kuolas turi būti įsmeigtas į žemę, reikia naudoti apie 2 metrų ilgio kuolus.

Gemi Elettronica: mūsų sprendimai dėl elektrinės tvoros arkliams
Tarp „Gemi Elettronica“ siūlomų elektrinių tvorų gaminių, be 220 V arba 12 V baterijų maitinimo įtaisų ir medinių ir geležinių stulpų izoliatorių, yra ir įvairių tipų vielos bei juostos.

Arkliams rekomenduojama viela, 4 mm² sekcija, arba labiau tinka diržas.

Arklys iš tikrųjų yra gyvūnas, kurio regėjimas yra šiek tiek silpnesnis nei kitų gyvūnų; todėl dėl didesnio juostos storio gyvūnas lengviau mato aplink jį esančią elektrinę tvorą.

Gemi Elettronica turi ilgą istoriją elektrinių tvorų pasaulyje, jos gaminiai yra sertifikuoti pagal įstatymus ir aiškiai pagaminti Italijoje.

Gemi Elettronica yra geriausias sprendimas jūsų elektrinei arklio tvorai.

Produktus rasite tiesiogiai šioje nuorodoje.