Kaip išvengti šernų ir kiaulių įsiskverbimo į sodą: kaip pastatyti elektrinę tvorą

Kaip išlaikyti šernus ir kitus laukinius gyvūnus toliau nuo savo žemės?
Žemės ūkio verslininkai ar smulkūs privatūs ūkininkai, užsiimantys žemės dirbimu, bent kartą yra patyrę laukinės gamtos invaziją, keliančią grėsmę jų pasėliams (pvz., šernų, kiaulių, stirnų įsiskverbimo).

Vienas iš dažniausiai naudojamų būdų apsaugoti gyvūnus nuo žemės yra elektrinė tvora. Be kovos su laukinių gyvūnų įsibrovimu, jis taip pat gali būti naudojamas apsaugoti ir atskirti ūkio gyvūnus teritorijoje.

Elektrinė tvora veikia dėl srovės impulsų, kuriuos generuoja energijos tiekėjas. Dvi atskiros jungtys nukrypsta nuo maitinimo šaltinio: viena prie tvoros, kurią sukuria laidinis laidas, o kita - į žemę.

Kaip pastatyti elektrinę tvorą?
Elektrinę tvorą patartina įžeminti 3 cinkuotais stulpais, išdėstytais 3 metrų atstumu.

Kai gyvūnas paliečia elektrifikuotą tvorą, jis patirs elektros šoką, trunkantį tūkstantąsias sekundės dalis. Tokiu būdu gyvūnas pasitrauks.

Kaip sulaikyti šernus: ko reikia norint pagaminti elektrinę tvorą?
Norint pastatyti elektrinę tvorą, būtina turėti kai kuriuos pagrindinius komponentus, įskaitant maitinimo šaltinį, laidų laidą, izoliatorius, įžeminimo stulpą ir kitas medžiagas.

Gemi Elettronica yra Italijos įmonė, gaminanti visas medžiagas, reikalingas elektrinei tvorai pagaminti.

Energizatorius yra prietaisas, generuojantis elektros impulsus į tvorą. Norint, kad tvoroje būtų tinkama srovė, labai svarbu pasirinkti tinkamą energijos tiekimą.

Pirmasis skirtumas atliekamas pagal maitinimo šaltinio tipą, kuris gali būti:

12 V baterija (kuri taip pat gali būti derinama su saulės baterija, kuri įkrauna bateriją);
220 V srovė.
Įvairūs Gemi Elettronica energizatoriai gali įveikti nuo 5 km iki 8 km realaus perimetro. Su impulsais, generuojamais nuo 10000 V iki 15000 V, priklausomai nuo pasirinkto modelio.

Kaip išvyti šernus: bendros gijos pasirinkimas
Bendro siūlo pasirinkimas priklauso nuo aptvaro ilgio ir gyvūnų, kuriems aptvaras pagamintas. Tiesą sakant, kiekvienas laidas turi savo varžą ir savo sklaidos gebą, nurodytą omų / m. Kuo ohm / mt reikšmė arčiau nulio, tuo mažesnis bus srovės nuotėkis, todėl tvora veiks geriau.

Laidinis laidas turi būti pervestas į izoliatorių vidų, tai yra įrankiai, fiksuojantys ir atitraukiantys elektros laidus nuo stulpų, naudojamų elektros tvorai statyti.Izoliatoriai išskiriami pagal stulpo, ant kurio jie turi būti naudojami, tipą. Stulpeliai iš tikrųjų gali būti mediniai arba geležiniai. Taigi yra sraigtiniai izoliatoriai mediniams stulpams ir izoliatoriai geležiniams strypams.

Gemi Elettronica gali pateikti Italijoje pagamintus gaminius su CE ženklu, kuris garantuoja maksimalų saugumą tiek žmonėms, tiek gyvūnams.

Visas prekes galite įsigyti paspaudę čia.