Kodėl reikia įrengti kaminą, o ne jį statyti?

Daugumoje namų ant dūmtakių gnybtų dažnai statomi stogai, vadinami kaminais.

Šie kaminai yra pastatyti siekiant atlikti įvairias funkcijas ir gali išspręsti įvairias svarbias problemas.

Tarp dažnų dūmtakių problemų, kurias, tikimasi, pavyks išspręsti pastačius kaminą, tikrai yra vandens prasiskverbimas lyjant ir stipriam vėjui arba paukščių patekimas nuo stogo į patį dūmtraukį. . arba dėl grynai estetinio klausimo.

Dažniausiai naudojami klasikiniai kaminai yra mūriniai arba plieniniai. Tačiau nepaisant šių kartais labai brangių kaminų konstrukcijos, realus minėtų problemų sprendimas nėra garantuotas. Klasikiniai kaminai, tiesą sakant, neturi įtakos dūmų ir blogos kamino traukos problemai.

Tiesą sakant, jei židinys rūko dėl to, kad lauke per stiprus vėjas arba dėl gripo įlinkimų, ar dėl daugelio kitų priežasčių, klasikinis kamino ventiliatorius šios problemos visiškai neišsprendžia.

Sprendimas, kurį reikia priimti sprendžiant kamino dūmų problemą, yra sumontuoti elektrinį dūmtraukį ant stogo prie išėjimo nuo gripo, dar vadinamą aspiraciniu dūmtraukiu.

Gemi Elettronica siūlo skirtingus elektrinių dūmtraukių modelius; su skirtingomis savybėmis, tokiomis kaip siurbimo galia, atsparumas aukštai temperatūrai, metų garantija ir jų konstrukcijai panaudota medžiaga.

Gemi Elettronica siekia teigiamai reaguoti į bet kokį poreikį ir gali pasiūlyti dvigubą sprendimą: elektrinį dūmtraukį kamine.

Gemi Elettronica siūlomas kamino ventiliatorius skiriasi nuo klasikinių mūrinių ar plieninių kamino ventiliatorių, nes tai ugniai atsparus molinis kaminas.
Ši medžiaga idealiai tinka dūmtakiams, nes yra atspari ne tik atmosferos veiksniams, bet ir karščiui.

Todėl šis sprendimas suteikia dvigubą pranašumą: estetinį, naudojant modernų kamino ventiliatorių, ir funkcinį, kuris išsprendžia dūmų problemą dėl elektrinio dūmų siurbimo.

Elektrinis dūmų siurblys taip pat turi apsaugines nuo paukščių groteles iš elektra suvirinto plieno ir dėl savo konstrukcijos apsaugo nuo vandens prasiskverbimo.

Molio kamino ventiliatoriui Gemi Elettronica montuoti nereikia jokių klijų ir visų pirma jam būdinga atidarymo sistema iš viršaus, leidžianti lengvai nuimti ir išardyti konstrukciją, todėl galėsite įsikišti atliekant bet kokius priežiūros darbus.

Todėl „Gemi Elettronica“ gali patenkinti bet kokį poreikį, tiek estetinį, tiek konkretų, susijusį su židinio problemomis.